MENU
 

Pengurusan dan Pentadbiran
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Encik Mohd Haniff Bin Ahmad Yang Dipertua 07-4671276 07-4671712 mdyp@johor.gov.my
Mohamad Noor Azam Bin Sulaiman Setiausaha 07-467 1276 07-467 1712 mdyp@johor.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Halila Binti Md Khalid Pegawai Tadbir N41 07-468 1031 07-467 1712 halila@mdyongpeng.gov.my
Bahagian Pentadbiran Am dan Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Amelnizam Bin Amin Pembantu Tadbir P/O N26 07-468 1031 07-467 1712 amelnizam@mdyongpeng.gov.my
Juliza Binti Mohd Khalid Pembantu Tadbir (P/0) N22 07-467 1276 07-467 1712 juliza@mdyongpeng.gov.my
Siti Hazar Binti Md Esa Pembantu Tadbir (P/0) N19 07-468 1031 07-4671712 siti_hazar@mdyongpeng.gov.my
Aminorduniana Binti Amearludin Pembantu Tadbir (P/0) N19 07-467 1031 07-467 1712 aminorduniana@mdyongpeng.gov.my
Hamizah Binti Mastoji Pembantu Tadbir (P/0) N19 07-467 1031 07-467 1712 hamizah_mastoji@mdyongpeng.gov.my
Nurul Fara' Ain Binti Ibrahim Pembantu Setiausaha Pejabat N19 07-468 1031 07-467 1712 fara_ain@mdyongpeng.gov.my
Hamidon Bin Majid Pembantu Am Pejabat N11 07-467 1031 07-467 1712 mdyp@johor.gov.my

Pautan Laman